KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286453
nr 1528 6453
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Parklandskap. Signerad. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:43:22
20/3 11:54:41
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström